THF 210 DC
Poprzedni
  • THF 210 DC
  • THF 210 DC
  • THF 210 DC
  • THF 210 DC
  • THF 210 DC
Następny

THF 210 DC

U I THF 210G

Nowy produkt

Opis

Zasilanie230V/50Hz
Prąd Spawania200A
Sprawność60%
Zabezpieczenie Zasilania25A
Zabezpieczenie obudowyIP21
Chłodzeniewentylator
Waga10 kg

Więcej informacji

Urządzenie inwerterowe THF 210 DC jest lekkim, przenośnym, źródłem energii. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i stacjonarnych, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz do wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest uzyskanie doskonałej jakości spawania. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200A/60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.
Urządzenie posiada w pełni funkcjonalny panel sterujący, umożliwiający nastawienie wszystkich parametrów spawania przy metodzie TIG DC.
Urządzenie służy również do spawania metodą MMA - elektrodami otulonymi.
W modelu tym zastosowano sterowanie oparte na bazie panelu cyfrowego. Jest to najnowsze rozwiąnie zastosowanie w spawarkach inwerterowych.
Przy spawaniu metodą TIG zastosowano możliwość spawania prądem pulsacyjnym w TIG-DC i regulacji parametrów pulsacji prądu spawania. Dzięki funkcji spawania pulsacyjnego i możliwości regulacji jego parametrów mamy wpływ na skupienie łuku i kształt spoiny a także możliwość spawania cienkich blach.

17 innych produktów w tej samej kategorii: