THF 205 PULS PROFESSIONAL
Poprzedni
  • THF 205 PULS PROFESSIONAL
  • THF 205 PULS PROFESSIONAL
  • THF 205 PULS PROFESSIONAL
  • THF 205 PULS PROFESSIONAL
  • THF 205 PULS PROFESSIONAL
Następny

THF 205 PULS PROFESSIONAL

U I THF 205 P

Nowy produkt

Spawarka inwerterowa TIG MAGNUM THF 205 PULS PROFESSIONAL

Więcej szczegółów

Opis

Zasilanie230V/400V/50Hz
Prąd Spawania200A
Sprawność60%
Napięcie biegu jałowego56V
Zabezpieczenie Zasilania25A
Zabezpieczenie obudowyIP21
Chłodzeniewentylator
Płynna regulacjapłynny
Funkcja 2T/4TTAK
MMATak

Więcej informacji

Urządzenie inwerterowe THF 205P Professional jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i stacjonarnych, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz do wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest uzyskanie doskonałej jakości spawania. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.
Urządzenie posiada w pełni funkcjonalny panel sterujący, umożliwiający nastawienie wszystkich parametrów spawania przy metodzie TIG DC.
Urządzenie służy również do spawania metodą MMA - elektrodami otulonymi.
W modelu tym zastosowano sterowanie oparte na bazie panelu cyfrowego. Jest to najnowsze rozwiązanie zastosowane w spawarkach inwerterowych.
Przy spawaniu metodą TIG zastosowano możliwość spawania prądem pulsacyjnym w TIG-DC i regulacji parametrów pulsacji prądu spawania. Dzięki funkcji spawania pulsacyjnego i możliwości regulacji jego parametrów mamy wpływ na skupienie łuku i kształt spoiny a także możliwość spawania cienkich blach.

17 innych produktów w tej samej kategorii: