MIG 190 II MMA
Poprzedni
  • MIG 190 II MMA
  • MIG 190 II MMA
  • MIG 190 II MMA
  • MIG 190 II MMA
  • MIG 190 II MMA
  • MIG 190 II MMA
  • MIG 190 II MMA
  • MIG 190 II MMA
Następny

MIG 190 II MMA

U MI 190MMAII

Nowy produkt

Półautomat spawalniczy MAGNUM MIG 190MMA II

Więcej szczegółów

Opis

Zasilanie230V/50Hz
Prąd Spawania200A
Sprawność60%
Zabezpieczenie Zasilania25A
Zabezpieczenie obudowyIP21
Chłodzeniewentylator
Stosowane masy szpul1-5kg

Więcej informacji

MIG 190 II IGBT MMA jest półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG), aluminium i jego stopów oraz posiada możliwość spawania elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, kwaśne - MMA). Urządzenie to znajduje zastosowanie w warsztatach ślusarskich jak i w warsztatach naprawczych. Umożliwia spawanie stalowymi drutami spawalniczymi o średnicy 0,6-0,8 mm, a także drutami samoosłonowymi (spawanie "bez gazu") oraz elektrodami o średnicy 1,6-3,2 mm. MIG 190 II IGBT MMA jest urządzeniem przystosowanym do zasilania z jednofazowej sieci 230 V, 50 Hz. Urządzenie to wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się.
Urządzenia MIG 190 II IGBT MMA oparte są na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT.
Dzięki specjalnej konstrukcji bipolarne tranzystory mocy z izolowaną bramką (IGBT - Insulated Gate Bipolar Transistor) pod wieloma względami są korzystniejszym rozwiązaniem i w wielu aplikacjach stanowią lepsze rozwiązanie od tradycyjnych tranzystorów MOSFET. Źródło oparte na tranzystorach IGBT oferuje mocniejszy, bardziej skoncentrowany i stabilniejszy łuk przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Zapewnia minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Cechy tych tranzystorów to bardzo wysoka wydajność, przekłądająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, wysoka częstotliwość przełączania, zapewniająca błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

26 innych produktów w tej samej kategorii: